Przejdź do treści

Firany Łańcut

Materiały

Zależy Ci na tym, by stworzyć w swoim domu ciepłą, spokojną przestrzeń wprost stworzoną do relaksu? Pomogą w tym dekoracje okienne stworzone z naszych tkanin.

W naszej kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest możliwość dostosowania aranżacji okiennych do własnych potrzeb, dlatego oferujemy Ci szeroki wybór tkanin, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Współpracujemy z firmami takimi jak Eurofirany, Polder i Rajder,  Polontex oraz Lasher. Zwracamy uwagę nie tylko na względy estetyczne, ale i funkcjonalne – wszystko po to, by pomóc Ci urządzić wnętrze, jakiego pragniesz.

dol bialy 1

Bieżniki

Bieżnik jest świetnym uzupełnieniem dla stołu nakrytego obrusem. Może stanowić również alternatywę dla obrusu. Nie wymaga dokładnego i długiego prasowania. Czyszczenierównież jest o wiele prostsze niż w przypadku obrusu. Sprawdzi się jako prezent na różnego rodzaju okazje. 

W ofercie naszego sklepu znajdują się bieżniki na stół do salonu czy jadalni,
które sprawdzą się w codziennym użytkowaniu jak i podczas uroczystych okazji.

Obejrzyj zdjęcia naszych bieżników:

dol brazowy 1

Obrusy

Najlepszy obrus to taki, który jednocześnie pełni dwie funkcje: sprawia, że stół wyglądaelegancko, oraz chroni jego blat przed zabrudzeniami czy zarysowaniami.

Wybranie praktycznego obrusu wcale nie jest taką prostą sprawą. Aby dobrze prezentował się on na stole, musi jednocześnie pasować do niego pod względem kształtu i wymiarów.

Obrusy w naszym wykonaniu doskonale sprawdzą się na każdym stole. W zależności od potrzeb uszyjemy obrus dla Ciebie w konkretnych wymiarach z wybranej wcześniej tkaniny.

Obejrzyj zdjęcia naszych bieżników:

gora braz
dol bialy 1

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie wykonane przez Nas to najlepszy sposób na stylową aranżację wnętrza, a zarazem ochronę przed światłem słonecznym. Z powodzeniem mogą zastąpić zasłony w sypialni lub salonie, a dzięki szerokiej gamie dostępnych tkanin, które różnią się kolorem, grubością, fakturą i wzorem, z łatwością dopasujesz je do każdej stylizacji!

Cechą wspólną rolet rzymskich jest możliwość ich szybkiej wymiany. Otwiera to ogromne możliwości aranżacyjne. Kiedy zdecydujesz się na zmianę swojej rolety zamontowany mechanizm pozostaje na swoim miejscu, a ty w kilka minut jesteś w stanie zamienić starą tkaninę na nową.

Obejrzyj zdjęcia naszych rolet rzymskich: